uploaded picture


# 3 Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, wybierając kursy nurkowania w Hurghadzie


Myśląc o rezerwacji wakacji, zawsze możesz rozważyć rezerwację wakacji nurkowych w Egipcie, szczególnie w Hurghadzie. To ładne nadmorskie miasto oferuje wiele możliwości oraz opcji zabawy, rozrywki i emocji, a także relaksu i przyjemności. Musisz go odwiedzić, jeśli chcesz nurkować w Egipcie.


Większość osób szukając „kursów nurkowania Hurghada” zwykle kontaktuje się z wieloma szkołami nurkowymi w Hurghadzie, lub kontaktuje się z lokalnymi przyjaciółmi, którymi są Egypt Divers lub generał Red Sea Divers, lub łączą się z międzynarodowymi centrami nurkowymi w Egipcie, aby uzyskać najlepsze oferty nurkowania w Hurghadzie. Mimo to, wielu początkujących nurków może czuć się zagubionych i zdezorientowanych, widząc dużą liczbę kursów nurkowania oferowanych przez szkoły nurkowania w Egipcie. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć kursy nurkowania od początkującego do profesjonalisty.


PADI oferuje różnorodne licencje na nurkowanie. Jak więc wybrać kwalifikację PADI, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.


# 1 - Zastanów się nad nurkowaniem Hurghada dla swoich dzieci

Kwalifikacje PADI dla dzieci są różne. Możesz stworzyć zupełnie nowe wrażenia dla swoich dzieci, aby cieszyć się wakacjami nurkowymi w Egipcie. Możesz zapisać je na kursy nurkowania dla początkujących:


PADI Bubble Maker: jest to kurs gwiazdy nurkowania dla dzieci, gdzie mogą naprawdę doświadczyć uczuć nurków z Morza Czerwonego. Uczą się podstaw nurkowania i mogą zejść na 2 metry, gdzie mogą ćwiczyć oddychanie pod wodą i dmuchanie baniek. Minimalny wiek to 8 lat.


Zespół PADI Seal: Ten kurs nurkowania jest przeznaczony dla dzieci w wieku 8 lat i starszych i odbywa się w basenie. Po ukończeniu niektórych AquaMisji dziecko otrzymuje certyfikat ukończenia kursu nurkowania PADI w Hurghadzie. To zabawne zajęcie, w ramach którego dzieci uczą się podstaw nurkowania i identyfikacji stworzeń morskich.


Jeśli Twoje dziecko było pełne przygód i chętne do odkrywania kolejnych nurkowań w Morzu Czerwonym, może zapisać się na wersję „Junior” 2 podstawowych kursów nurkowania dla dorosłych: „PADI Junior Wód Otwartych” i „PADI Kurs Przygodowy”. Nauczą się umiejętności nurkowania dokładnie tak, jak dorośli. Jedynym wyjątkiem będzie maksymalna dozwolona głębokość nurkowania. W przypadku „PADI Kurs Wód Otwartych” mogą zejść do 12 metrów zamiast 18 metrów. W przypadku „PADI Kurs Przygodowy” dzieci mogą zejść do 21 metrów zamiast 30 metrów.


Po osiągnięciu wieku 12 lat ich licencje są automatycznie aktualizowane w systemie nurkowym PADI.


# 2 - Weź pod uwagę swoją wiedzę na temat nurkowania


Jeśli zastanawiasz się, co warto robić w Hurghadzie podczas wakacji, a nigdy wcześniej nie spotkałeś nurkowania z akwalungiem, uczestnictwo w kursie nurkowania dla początkujących może być zabawą i rozrywką oraz dobrą inwestycją czasu:


PADI : zostań prawdziwą gwiazdą nurkowania i odkrywaj nurkowanie w Egipcie jak profesjonalista w zaledwie 2 dni. Jeśli masz mało czasu, możesz nauczyć się podstaw nurkowania i uzyskać licencję PADI, która pozwoliłaby Ci nurkować na maksymalnej głębokości 12 metrów.


Kurs PADI Wody Otwarte: jest to najbardziej znany kurs nurkowy na świecie. Jeśli możesz zaoszczędzić 3 dni wakacji w Egipcie, możesz uzyskać licencję PADI na nurkowanie z kumplem na maksymalnie 18 metrach w dowolnym miejscu i nauczyć się podstawowych podstaw nurkowania, w tym obsługi sprzętu, wyrównywania głębokości, czyszczenia maski i utrzymanie neutralnej pływalności.# 3 - Rozważ podniesienie swojego poziomu nurkowania


Po ukończeniu kursu Wody Otwarte i uzyskaniu licencji kwalifikacyjnej PADI możesz rozważyć dodatkowe umiejętności nurkowania, aby stać się gwiazdą nurkowania, o której marzysz i mieć szerszą sieć nurków w Hurghadzie na Morzu Czerwonym lub w dowolnym miejscu na świecie. Może się to zdarzyć, podnosząc poziom nurkowania poprzez dalsze kursy:


PADI Kurs Zaawansowany: kurs nurkowania, który pozwoli Ci powiedzieć, że naprawdę nurkowałeś w Egipcie. Możesz dalej badać nurkowanie w Morzu Czerwonym, schodząc na głębokość 30 metrów lub badając dalsze miejsca do nurkowania za pomocą zodiaku lub dryfując z łodzi. Dowiesz się również, jak nawigować pod wodą i jak zanurkować wrak. Nurkowanie Thistlegorm i wraki Salem Express to dwie opcjonalne wycieczki, które możesz odbyć i cieszyć się, gdy zdobędziesz kwalifikacje kurs PADI Zaawansowany.


Co powiesz na nocne nurkowanie? Niektóre stworzenia morskie pojawiają się tylko w nocy, a kiedy to robią, ich kolory są niesamowite! Dzięki kwalifikacji kurs PADI Zaawansowany będziesz mógł nurkować w nocy i doświadczyć tego, czego nie robi wiele innych osób.


Kurs nurkowania PADI Nurek Ratunkowy: Teraz, gdy otrzymałeś wszystkie licencje nurkowe PADI, które pozwalają nurkować w dowolnym miejscu na świecie, i nabyłeś wszystkie umiejętności, które pomogą Ci poradzić sobie pod wodą, czas pomyśleć o tym, jak dbać o swoich kolegach  i koleżankach z nurkowania, jak uratować każdego, kto ma kłopoty podczas nurkowania i jak sprawić, by wszyscy w pobliżu czuli się bezpiecznie. Jeśli czujesz, że jesteś na to przygotowany, kurs PADI Nurek Ratunkowy jest dla Ciebie.Przejdziesz także kurs pierwszej pomocy w sytuacjach kryzysowych (EFR), jak również (obowiązkowy), aby uzyskać kwalifikację PADI.


To jest Twoja podróż, aby stać się profesjonalnym nurkiem. Są to kursy nurkowania oferowane przez większość szkół nurkowania w Egipcie. Jeśli więc chcesz zostać „gwiazdą nurkowania” i bezpiecznie nurkować w dowolnym miejscu na świecie, napisz do nas na info@dive-hurghada.com, aby uzyskać więcej informacji.