uploaded picture


8 Nawyków z Wysoko Zalecanych Centrów Nurkowania w Egipcie


        Branża turystyczna, zwłaszcza prowadząca szkoły nurkowania w Hurghadzie, jest jednym z najtrudniejszych firm do czynienia. Prowadzenie grupy ludzi, zarządzanie wszystkimi potrzebami nurkowania i zaspokajanie indywidualnych potrzeb może być koszmarem w pewnym momencie. Jednak dla tych, którzy zaczynają swoją działalność z pasji i emocji, większość turystów cieszy się, odpoczywa i wraca do domu z miłymi wspomnieniami na wakacje.


W branży nurkowania budowanie dobrej reputacji jest ciężką pracą. Utrzymanie dobrej reputacji jest jeszcze trudniejsze; powód, dla którego wiele egipskich międzynarodowych centrów nurkowych, nurków z Morza Czerwonego w Hurghadzie lub egipskich szkół nurkowych konkuruje pod względem jakości świadczonych usług, a także cen. Dlatego wszystkie renomowane centra nurkowe koncentrują się na utrzymaniu szeregu nawyków, które pomogłyby im przyciągnąć klientów nurkujących i utrzymać je.


W centrum nurkowym Dive-Hurghada przyjmujemy te nawyki, które sprawiają, że stajemy się gwiazdą nurkowania w Hurghadzie:# 1 Nawyk - Wstań Wcześnie, Nurkuj Lepiej 


Członkowie naszego zespołu budzą się o 06:00 przez 7 dni w tygodniu. Wczesne wstawanie pomaga uporządkować wszystkie drobne szczegóły związane ze sprzętem do nurkowania, transferem klientów, codziennymi zbiornikami powietrza do nurkowania i zapasami żywności dla łodzi… itd.


# 2 Nawyk - Zorganizować nurkowanie, mieć dobre nurkowanie


To prawda, że prośby nurkowanie mogą być sporadyczne i bardzo rozproszone, pochodzą z różnych platform mediów społecznościowych, ale wciąż mamy system rejestrowania wszystkich próśb i zapytań, aby rozpatrzyć je w odpowiednim czasie i staramy się reagować jak najlepiej na wszystkie wymagania.

uploaded picture
# 3 Nawyk - Koordynacja i Komunikacja


Członkowie naszego zespołu szkoły nurkowania ściśle współpracują ze sobą, aby informacje były przekazywane szybko, dokładnie i natychmiastowo podejmowane działania.# 4 Nawyk - Być zaradnym i przygotowanym nurkiem z Morza Czerwonego:


Zawsze mamy rozwiązanie na każdy problem z nurkowaniem w Morzu Czerwonym, niezależnie od tego, czy jest to brakujący pierścionek „O”, zły regulator, śliski pasek czy złamana płetwa, mamy narzędzia do naprawy go nawet na środku morza.


uploaded picture


# 5 Nawyk - Mieć system i postępować zgodnie z procesem:


Bez względu na to, jak się z nami skontaktujesz lub jakie nurkowanie wybierzesz, mamy procedurę rezerwacji nurkowania, a także aktywności nurkowej:

 

  • Wyjaśniamy wszystko na piśmie za pośrednictwem wiadomości e-mail, aby zapewnić jasne i udokumentowane zrozumienie.

  • Prosimy o wpłatę przez PayPal, TransferWise lub przez nasz internetowy system rezerwacji, aby zapewnić powagę zapotrzebowania nurka z Morza Czerwonego

  • Wysyłamy pokwitowanie potwierdzające rezerwację nurkowania po dokonaniu płatności

  • Datę / godzinę zgłoszenia odnotowujemy w naszym kalendarzu

  • Komunikujemy się z nurkiem na jeden dzień przed ich przybyciem w celu potwierdzenia szczegółów odbioru.

  • Gdy przyjedziesz z nami na nurkowanie, będziemy postępować zgodnie z planem nurkowania, przeprowadzać kontrolę kumpla, my przedstawimy instruktaż i podsumujemy każde nurkowanie.

    uploaded picture


# 6 Nawyk - Bądź surowy w kwestii bezpieczeństwa:


Nigdy nie żartujemy z bezpieczeństwa! NIGDY! Na pokładzie mamy apteczkę pierwszej pomocy, zapasowy zestaw narzędzi, zapasowe zbiorniki, zapasowy sprzęt i ściśle przestrzegamy instrukcji bezpieczeństwa zgodnie z międzynarodowymi przepisami PADI. Rozumiemy problem związany z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i podejmujemy ekstremalne środki sterylizacji sprzętu nurkowego, aby zapewnić naszym gościom wolne od infekcji nurkowanie z akwalungiem.


uploaded pictureuploaded picture

# 7 Nawyk - Buduj przyjaźnie:


Nasi goście są naszymi przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy jest to nowy nurek na pokładzie, czy stały gość, dbamy o jego dobrobyt i dokładamy wszelkich starań, aby poczuł się mile widziany, nieskrępowany i bezpieczny.


# 8 Nawyk - Poważnie podchodź do zabawy:


Pod koniec dnia, nurkowanie to przede wszystkim zabawa, prawda? Cieszymy się z naszej pracy i tworzymy przyjemne środowisko dla naszych gości nurków, aby mogli cieszyć się z wakacji w Hurghadzie na Morzu Czerwonym w Egipcie.


uploaded pictureuploaded picture

Jeśli więc chcesz doświadczyć usług gwiazdy nurkowania z Red Sea Divers Hurghada i chcesz spędzić niezapomniane wakacje nurkowe w Egipcie, przyjdź cieszyć się nurkowaniem i udaj się na kursy nurkowania z Dive-Hurghada :)


uploaded picture
Dalia Saleh - Menedżer ds. Relacji z klientami